Shelma bezobilné dušené filetky výběr z masa a ryb 12x85g

120,00 Kč
S DPH
Počet

Superprémiové kompletní krmivo pro dospělé kočky.

Bez obilovin. S lososem a spirulinou v omáčce / s treskou a spirulinou v omáčce / bohaté na hovězí s rajčaty a bylinkami v omáčce / bohaté na kuřecí s rajčaty a bylinkami v omáčce.

•S lososem/ treskou/ hovězím/ kuřecím - až 88 % produktů živočišného původu ve filetkách, filetky obvykle tvoří 34,5 % produktu.
•Se spirulinou pro podporu iminuty/ s rajčaty a bylinkami jako přírodními zdroji antioxidantů.
•S prebiotickou vlákninou inulinem pro podporu dobrého trávení, který se přirozeně nachází například v kořenu čekanky, pro podporu optimálního trávení a vyváženou střevní mikroflóru
•Bez přidaného cukru, umělých dochucovadel, konzervantů a barviv.
•Vhodné i pro sterilizované kočky.
•Dobrý zrak a správná funkce srdce - s esenciální aminokyselinou taurinem, který je velmi důležitý pro podporu zraku a správné funkce srdce.
•Silné a zdravé kosti a zuby - s vitamínem D3 pro silné a zdravé kosti a zuby.

 

VÝROBCE

Partner in Pet Food CZ s.r.o., Praha 13, Stodůlky, Bucharova 1423/6, Česká republika

SKLADOVACÍ PODMÍNKY

Skladujte na suchém místě. Po otevření skladujte v chladničce a spotřebujte do dvou dnů.

ZEMĚ PŮVODU:

Česká republika

SLOŽENÍ, ALERGENY A NUTRIČNÍ HODNOTY

SLOŽENÍ

 

Kuřecí s rajčaty a bylinkami: maso a výrobky živočišného původu (88 % ve filetkách*, z toho 40,6 % kuřecí), zeleniny (0,45 % sušených rajčat jako ekvivalent 4 % rajčat), minerální látky, vedlejší výrobky rostlinného původu (0,4 % inulin), bylinky 0,05 % (0,025 % tymián, 0,025 % petržel). *filetky obvykle tvoří 34,5 % produktu Hovězí s rajčaty a bylinkami: maso a výrobky živočišného původu (88 % ve filetkách*, z toho 40,6 % hovězí), zeleniny (0,45 % sušených rajčat jako ekvivalent 4 % rajčat), minerální látky, vedlejší výrobky rostlinného původu (0,4 % inulin), bylinky 0,05 % (0,025 % rozmarýn, 0,025 % tymián). *filetky obvykle tvoří 34,5 % produktu Lososem se spirulinou: maso a výrobky živočišného původu (74 % ve filetkách*), ryby a vedlejší výrobky z ryb (14 % losos ve filetkách*), minerální látky, vedlejší výrobky rostlinného původu (0,4 % inulin), spirulina 0,05 %. *filetky obvykle tvoří 34,5 % produktu Treska se spirulinou: maso a výrobky živočišného původu (74 % ve filetkách*), ryby a vedlejší výrobky z ryb (14 % treska ve filetkách*), minerální látky, vedlejší výrobky rostlinného původu (0,4 % inulin), spirulina 0,05 %. *filetky obvykle tvoří 34,5 % produktu.